ChrzanówPowiat chrzanowskiSport

Remont boiska sportowego w Luszowicach zakończony!

Remont boiska sportowego w Luszowicach zakończony!
Nowe boisko dla uczniów Szkoły Podstawowej w Luszowicach

18 lipca oddano do użytku nowe boisko sportowe, przeznaczone do gry w piłkę nożną, koszykówkę oraz siatkówkę. Inwestycje wyceniono na 400 000. Naszej gminie chrzanów udało się pozyskać dofinansowanie z budżetu Województwa małopolskiego w wysokości 99 730 zł.

Przetarg na inwestycję wygrała firma w Libiąża. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Doroty Lis Dorhoof. Zaproponowała ona najniższą cenę, czyli 245 tys.

Dobra zabawa i aktywność sportowa w szkole

(fot. Burmistrz Robert Maciaszek na fb)

Dzieci w szkole spędzają pół dnia. Oprócz zdobywania wiedzy ważna jest też aktywność sportowa. Dlatego też zrodził się pomysł na nowe boisko sportowe, które będzie nie tylko bezpieczne, ale też wytrzymałe. Pod okiem trenera, uczniowie aktywnie mogą spędzić czas w szkole.

Gwarancja bezpieczeństwa na przyszłość

Nowe boisko przy szkole podstawowej pokrywa specjalna nawierzchnia syntetyczna, przystosowana właśnie do takich obiektów sportowych. Nawierzchnia ta jest bardzo łatwa w utrzymaniu. Daje ona zapewnienie długiej żywotności. Bezpieczny teren dla naszych pociech jest bardzo ważny. Nie musimy się martwić o to, że coś się może stać naszemu dziecku.


Udostępnij

Dodaj komentarz