ChrzanówKulturaPowiat chrzanowski

PIOTR BAŁTROCZYK kolejny raz rozbawił publiczność.

PIOTR BAŁTROCZYK  kolejny raz rozbawił publiczność.

Stand-up Pana Piotra Bałtroczyka rozbawił publiczność

Uśmiech i radość, takie emocje towarzyszyły publiczności podczas występu znanego satyryka. W minioną sobotę w chrzanowskim MOKSIRZE odbył się występ polskiego dziennikarza Piotra Bałtroczyka. Cały program wydarzenia opierał się na następującym fragmencie: ,,Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny”. Występ artysty rozbawił publiczność do łez. Śmiech na sali był nieodłącznym elementem tego wspaniałego wieczoru.

Legenda Polskiej Sceny teatralnej

Piotr Bałtroczyk ur. się 4 grudnia 1961 r. w Olsztynie. Studiował Dziennikarstwo na Wydziale Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Obronił pracę magisterską pt. ,, Utopia konserwatywna” Ernesta Wiecherta. Został też działaczem, ruchu artystycznego. Następnie zajął się prowadzeniem występów publicznych, widowisk, imprez, spotkań. W latach 2008 – 2009 zaczął karierę zawodową z własnym programem: ,,Piotr Bałtroczyk na żywo”.

Piotr Bałtroczyk to legenda Polskiej Sceny teatralnej. Cały czas zaskakuje swoim talentem satyrycznym. Utalentowany artysta, który potrafi doprowadzić do prawdziwych oklasków. Oklaski chrzanowskiej publiczności przyczyniły się do bisu utalentowanego dziennikarza. Nie łatwo było mu zejść ze sceny.

Starość nie jest dla mięczaków, czyli nowy program Piotra Bałtroczyka

Piotr Bałtroczyk opowiedział swoją historię, czyli co się wydarzyło od ostatniego razu, kiedy pojawił się na scenie. Pandemia związana z COVIDEM-19 przyczyniła się do zamknięcia we własnych domach oraz zamknięcia na jakiś czas polskiej kultury. Na szczęście na razie mamy możliwość uczestniczenia w różnych wydarzeniach kulturalnych. Satyryk nie ukrywał swojej radości, wynikającej z możliwości występowania przed publicznością.

Udostępnij

Dodaj komentarz