ChrzanówCzas wolnyKultura

Telewizja kłamie: spektakl, który dostarczy nam fantastycznej rozrywki.

Telewizja kłamie: spektakl, który dostarczy nam fantastycznej rozrywki.
Już jutro w chrzanowskim Moksirze, odbędzie się spektakl na wysokim poziomie.

10 grudnia o godz. 19.00 Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, zaprasza na wspaniałe przedstawienie. Dwie godziny rozrywki, najlepsi aktorzy oraz rewelacyjna zabawa, tego nie można przegapić.

Fabuła spektaklu

Niezwykłe wydarzenie, w którym w główne role wcielają się utalentowani aktorzy. Na scenie pojawi się m.in.: Tamara Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski, Bartosz Opania, Adam Fidusiewicz. Aktorzy zagrają znanych prezenterów telewizyjnych. Akcja spektaklu skupia się, nie tylko na tym, co może zobaczyć widz w telewizji, ale również i na tym, czego nie widać po wyłączeniu kamer w studiu telewizyjnym. Widzowie obejrzą zachowanie aktora, prezentera po zejściu z wizji. Jakie miotają nimi uczucia? Czy są weseli, radośni lub wręcz odwrotnie? Aktorzy wcielą się w następujące postacie: Annę Lewandowską, Krzysztofa Wybisza, Macieja Dowbora, ojca Tadeusza i Marcina Prochopa. Rola telewidza przypadnie samej publiczności, która będzie mogła wybrać kanał telewizyjny: TVP, TVN, Polsat i TV Trwam.

Autor Spektaklu to znakomity artysta kabaretowy Michał Paszczyk, który gwarantuje pokazanie telewizji od kulis z humorem i z dobrą zabawą.

Udostępnij

Dodaj komentarz