Fakty

Myśleli, że złapali złodzieja perfum, nie spodziewali się kolejnego odkrycia w jego domu.

Myśleli, że złapali złodzieja perfum, nie spodziewali się kolejnego odkrycia w jego domu.
42-letni mieszkaniec Chrzanowskiej gminy został przyłapany podczas kradzieży perfum na kwotę blisko 1750 zł. Po przyjeździe policji okazało się, że to nie pierwsze przewinienie mężczyzny.

Ochrona ujęła złodzieja perfum i co dalej?

Pracownicy sklepu zauważyli, że jeden z klientów zachowuje się podejrzanie, dlatego ochrona sklepu zaczęła mu się dokładniej przyglądać. Został on przyłapany na gorącym uczynku gdy chował kolejne perfumy. Mężczyznę ujęto i czekano na przyjazd Chrzanowskiej policji.

Gdy policjanci przyjechali na miejsce, sprawdzili dane personalne mężczyzny. Stąd wiedzieli, że stoi przed nimi mężczyzna mający na swoim koncie wiele kradzieży z włamaniem i kradzieży rozbójniczych oraz kradzieży sklepowych.

Zauważono iż mężczyzna jest pod wpływem substancji psychoaktywnej. Ponadto posiadał on zawiniętą w folię amfetaminę.

Podczas rozmowy z policją kierownik sklepu oświadczył, iż ten sam mężczyzna kilka dni wcześniej dokonał kradzieży perfum na kwotę 780 zł.

Aby odzyskać łupy, udali się do mieszkania mężczyzny

Policjanci udali się pod pod adres zamieszkania mężczyzny w celu odzyskania skradzionych perfum. Nie spodziewali się jednak, że na miejscu zastaną ukrywającą się poszukiwaną nastolatkę.

Po całej akcji dziewczynę oddano w ręce młodzieżowego ośrodka wychowawczego, skąd uciekła a mężczyzna trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych w chrzanowskiej komendzie gdzie po całej nocy usłyszał kilka zarzutów, za które grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności. informuje asp. Iwona Szelichiewicz, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie.

Udostępnij

Dodaj komentarz