ChrzanówCzas wolnyKultura

Już jutro odbędzie się wspaniały wieczór autorski w sali Sokół w Chrzanowie.

Już jutro odbędzie się wspaniały wieczór autorski w sali Sokół w Chrzanowie.
,,Jaśminowe Frazy”

7 stycznia o godz. 17.00 w sali Sokół w Chrzanowie odbędzie się niezwykłe wydarzenie. Spotkanie literacko-muzyczne z krakowską poetką Małgorzatą Kulisiewicz to na pewno nie lada gratka dla miłośników literatury.

Małgorzata Kulisiewicz

Jest przede wszystkim autorką wielu esejów oraz recenzji filmowych i literackich. Ponadto tworzy publikacje historyczne, a także reportaże telewizyjne. Ukończyła studia o kierunkach: filmoznawstwo i polonistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ma wiele sukcesów literackich na koncie. Spod jej pióra wyszły: tomiki poezji ,,Inni Bogowie”, ,,Kot Wittgensteina i inne wiersze”, „Ciasteczka z ironią”, „Sprzedawcy jaśminu”. Oprócz tego zbiór opowiadań dalekowzroczność”. Jej publikacje były zamieszczane na łamach internetowych magazynów artystyczno-literackich oraz czasopism literackich, takich jak np. ,,Helikopter”, ,,Gazeta Kulturalna” ,,Wyspa” czy ,,Dziennik Wschodni”.

Małgorzata Kulisiewicz otrzymała również wiele nagród, w tym: wyróżnienie na konkursie ,,Magia Ogrodów 2018” w Rabie Wyżnej, czy zakwalifikowanie do finału ogólnopolskiego konkursu scenariuszowego Script Fiesty Warszawskiej Szkoły Filmowej ze scenariuszem „Cienie Katynia” w 2013r.

To fantastyczne spotkanie upłynie nam przy doskonałej oprawie muzycznej, którą zapewni PSM I st. w Chrzanowie. Wstęp jest bezpłatny.

Udostępnij

Dodaj komentarz