Czas wolnyTrzebinia

Trzebiński Park Rozrywki w końcu się otwiera!

Trzebiński Park Rozrywki w końcu się otwiera!
To już oficjalnie potwierdzone! 3 grudnia będziemy mogli wjechać na parkiet nowo otwartej wrotkowi w Myślachowicach.

Na Trzebiński Park Rozrywki czekaliśmy od marca

Trzebiński Park Rozrywki to duża inwestycja, na którą przeznaczono 1,4 mln zł. Początkowo Park miał być gotowy w kwietniu, jednak prace się przedłużyły.

Tak wyglądała sala w trakcie remontu
(fot. Gmina Trzebinia na Facebooku)

Trzebiński Park Rozrywki to nie tylko wrotowisko, w skład lokalu wchodzi również sala zabaw dla dzieci oraz klub muzyczny.

Co w środku?

Za wiele jeszcze nie wiemy, ale po zdjęciach na portalach Społecznościowych wnioskujemy, że ekipa budowlana spisała się na medal.

(fot. Trzebiński Park Rozrywki na Facebooku)

Przestronny parkiet ogrodzony barierkami, piękny neon, dobrze oświetlone jednak klimatycznie ściemnione pomieszczenie oraz miejsca na odpoczynek przed dalszą jazdą-tyle udało nam się wyczytać z materiałów dostępnych na Facebooku parku.

Nie trzeba mieć własnych wrotek by móc śmigać po parkiecie!

Trzebiński Park rozrywki został wyposażony 120 par wrotek brytyjskiej firmy. Z tego powodu każdy będzie mógł wypożyczyć jedną z nich, by móc się świetnie bawić.

(fot. Trzebiński Park Rozrywki na Facebooku)

Pierwsze testy tych wrotek zostały wykonane 27 listopada na okolicznej młodzieży, której zdaniem, wrotki spisują się na medal, co zresztą można zobaczyć na filmiku z testów o tutaj.

Takiej inwestycji trzeba nam było

Najbliższy tego typu lokal znajduje się dopiero w centrum Katowic. Na jego podstawie wiemy, że wrotowiska to miejsca idealnie nadające się na spotkania rodzinne, pierwszą randkę, imprezy, a nawet szkolne lekcje wf’u.

Miejmy nadzieję, że i lokal w Myślachowicach również będzie cieszył się sporą popularnością.

Udostępnij

Dodaj komentarz