ChrzanówCzas wolnyKultura

Sylwester z niesamowitą muzyką w chrzanowskim kinie Sztuka.

Sylwester z niesamowitą muzyką w chrzanowskim kinie Sztuka.
W tym roku czeka nie lada gratka dla miłośników Orkiestry Symfonicznej.

Dzięki Miejskiemu Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie będziemy mieli okazję do wysłuchania wspaniałych romantycznych walców i noworocznych przebojów. Wszystko za sprawą premierowego show, na którym cudowny muzyk André Rieu zaprezentuje utwory, znane nam bardzo dobrze.

André Léon Marie Nicolas Rieu

To holenderski skrzypek i dyrygent. Swoją sławę zawdzięcza koncertom, które nie mają w sobie równych. Wspaniałe przedstawienie muzyczne zaciekawi każdego melomana muzyki. Artysta sprawia, że każdy koncert to niezwykła opowieść muzyczna. Swoimi dźwiękami zachęca do wspólnego tańca i śpiewania.

André Rieu urodził się 1 października 1949 roku w Maastricht. Jest to miejscowość znajdująca się w południowej Holandii. Jego rodzina dbała o to, aby muzyka towarzyszyła mu na co dzień. W związku, z czym był nią zafascynowany od dziecka. Naukę gry na skrzypach zaczął w wieku 5 lat. Następnie, starał się kontynuować tę rodzinną tradycję w Konserwatorium Królewskim w Brukseli.

Jego kariera muzyczna rozkwitła. Zaczęły się pierwsze koncerty, które wypełniały muzykę klasyczną, jednak przedstawiającą w sposób rozrywkowy. Ten fantastyczny skrzypek, potrafi zainteresować muzyką każdą osobę. Koncertuje z orkiestrą Johanna Straussa. Orkiestra składa się obecnie z około 100 muzyków.

Warto wybrać do kina Sztuka i zobaczyć długo wyczekiwaną premierę. Szczegółowe informacje, dotyczące cen biletu są podane na stronie MOKSIR w Chrzanowie.

Udostępnij

Dodaj komentarz