Czas wolnyImprezyPowiat chrzanowski

A wy jak spędzacie sylwestra? O to kilka propozycji.

A wy jak spędzacie sylwestra? O to kilka propozycji.
Już jutro koniec roku 2021, to ostatnie chwile na wybór miejsca.

Domówka, restauracja, Stok narciarski, Zakopane, to tylko nieliczne propozycje na sylwestra. Oczywiście musimy brać pod uwagę obecną sytuację, związaną z pandemią COVID-19. W restauracjach zostały wprowadzone ograniczenia tak jak i w innych instytucjach kultury.

Nowy rok warto świętować w gronie najbliższych. Nie ważne gdzie jesteśmy, przy nich czujemy się swobodnie i wiemy, że zawsze będą z nami na dobre i na złe. Jak zatem można ciekawie spędzić sylwestra, by poczuć szampański klimat i cieszyć się ostatnią nocą roku?

Jedyna taka noc obchodzona przez wszystkich. Poniżej przedstawiamy przykłady na ostatnią noc w roku:

  • Domówka-jeśli planujesz taką formę świętowania, to pamiętaj o dobrych przekąsach. Jest wiele propozycji w internecie. Można skorzystać z prostych i smacznych przepisów. W obecnych czasach stacje telewizyjne organizują specjalne koncerty muzyczne, sławnych gwiazd. Warto skorzystać z takiej opcji i bawić się przy polskich i zagranicznych przebojach.
(fot. umieszczona na stronie internetowej Trójmiasto.pl)
  • Restauracja-jeśli chcemy wyjść do lokalu gastronomicznego, koniecznie musimy brać pod uwagę obostrzenia, które obowiązują na ten czas. W restauracjach, barach, hotelach mogą być zapełnione miejsca do 50 proc. Niestety kluby, dyskoteki są zamknięte. Wybierając lokal, warto pomyśleć o odległości, gdzie się znajduje, bądź zapewnić sobie nocleg, dojazd. Jest to niezwykle istotne, jeśli zamierzamy w tym dniu świętować przy szampanie :). Zgrana ekipa potrafi czynić cuda. Dlatego można wcześniej zaplanować ilość osób, z którymi będziemy chcieli spędzić ten wyjątkowy wieczór.
(fot. zamieszczona na stronie internetowej noclogowo.pl)
  • Stok narciarski-Sylwester w Polskich Górach jest bardzo klimatyczny. Wszystko za sprawą otaczającej nas przyrody. Góry w zimie wyglądają niesamowicie. Dla wielu z nas, taka propozycja będzie idealna. Zwłaszcza jeśli lubimy jeździć na nartach przy padającym śniegu i trzaskającym mrozie. W tym roku można śmiało skorzystać z ośrodków narciarskich, które na pewno przygotowały propozycje zabawy na świeżym powietrzu. Tak spędzony sylwester będzie dla nas aktywnym wypoczynkiem.
(fot. zamieszczona na stronie internetowej Korbielow.netl)
  • Ośrodki kultury – takie wydarzenie warto celebrować również troszkę w inny sposób. Ciekawy program przygotowują kina, teatry. Na pewno znajdą się melomani muzyki, teatru, którzy będą chcieli wybrać się na interesujące przedstawienie. Kina proponują różne transmisje wideo. W teatrze, sztuka na żywo jest najlepsza forma odbioru. Programy i oferty tych placówek kulturalnych znajdują się na stronach internetowych. Można wcześniej zarezerwować bilet, tak aby w tym dniu nie zostać zaskoczonym.
(fot. zamieszczona na stronie internetowej Punkt Informacji Turystycznej – Kraków)

Jak widać, propozycji spędzenia nocy sylwestrowej jest naprawdę wiele. Musimy się tylko zastanowić, co i gdzie chcemy robić. Czy wolimy zostać w domu w gronie przyjaciół? Czy może bardziej jesteśmy zainteresowani spotkaniem ze sztuką lub aktywny wypoczynek w górach? Oczywiście warto pamiętać o obostrzeniach, które niestety czekają na nast w tym roku.

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz