Praca

Redaktor/Copywriterer/Administrator serwisu informacyjnego

Chrzanow.CentrumMiasta.pl zatrudni młode, energiczne i kreatywne osoby na stanowisko redaktora/copywriterera/administratora.

Praca w zakresie tworzenia i redagowania treści, administracji, moderowania, dodawania reklam, prowadzenie skrzynki e-mail dla prowadzenia portalu informacyjnego dla miasta Chrzanowa.

Portal będzie zawierał rzeczy takie jak:

  • Informacje (kraj i świat)
  • informacje lokalne
  • Biznes, (spis przedsiębiorców)
  • Szkoły i Urzędy
  • Noclegi i Restauracje
  • Pogoda
  • Rozkłady jazdy
  • Zdrowie (informacje o przychodniach)
  • Sklep
  • I inne podobne zajęcia

Na co dzień działamy w samym Chrzanowie, więc najlepszym kandydatem byłaby osoba z okolic powiatu chrzanowskiego dobrze z nim zaznajomiona. Możliwa częściowa praca zdalna, lecz stawiamy na pracę w zespole i na żywo, gdyż daje to najlepsze efekty.

Zadania:

  • Pisanie artykułów i umieszczanie ciekawych wiadomości z terenu powiatu chrzanowskiego
  • Wyszukiwanie i dodawanie informacji z kraju i ze świata
  • Przygotowaniem treści zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek internetowych.
  • Dodawanie reklam
  • Administracja serwisu
  • Prace Moderskie
  • Obsługa mediów społecznościowych
  • Obsługa poczty i telefonu

Wymagania:

  • Łatwość pisania i redagowania,
  • Otwarty i kreatywny umysł,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej udokumentowane, chętnie też zobaczymy Twoje dzieła)
  • Wysoka kultura osobista
  • Bogaty zasób słów, poprawność stylistyczna oraz interpunkcyjna
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mile widziana znajomość zasad tworzenia tekstów pod SEO oraz zagadnień związanych z komunikacją w social mediach.

Oferujemy:

  • Rozwojowe miejsce pracy w młodym, kreatywnym zespole
  • Pracę w biurze + potrzebne do tego narzędzia (komputer, telefon).
  • Wynagrodzenie dostosowane indywidualnie w zależności od kompetencji i zaangażowania
  • Świetną atmosferę,
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy – Przy intensywnym rozwoju i zaangażowaniu wybierzemy Leadera zespołu redaktorów
  • 2- miesięczny okres próbny, a po nim konsultujemy z Tobą najlepszą dla obu stron formę zatrudnienia (możliwy również system prowizyjny) .

Jeśli chcesz do nas dołączyć, podeślij: CV ze zdjęciem i pochwal się swoimi przykładowymi treściami.

Niekompletne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.