ImprezyPomagamTrzebinia

Koncert charytatywny, na którym zagra Skubas.

Koncert charytatywny, na którym zagra Skubas.

Trzebiński dom kultury Sokół organizuje wspaniałe wydarzenie.

Dzisiaj o godz. 18.00 rozpocznie się niezwykły koncert. Dzięki niemu będziemy mieli okazję pomóc chorej Lence z Krzeszowic.

Akcje charytatywne i społeczne są bardzo potrzebne. Wokół nas są ci, którzy bardziej potrzebują pomocy. Dla Lenki z Krzeszowic jedyną szansą jest kosztowna operacja. Niestety dziewczynka zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Ma jedną krótszą nogę o 14 cm. Operacji chce dokonać wybitny chirurg kanadyjski ortopeda-dr Dror Paley. Takie operacje są bardzo drogie. Szansa jest ogromna, dlatego też warto przyjść na koncert i wesprzeć chorą. Rodzina i przyjaciele zbierają zbiórkę pieniężną, ponieważ taka operacja nie jest refundowana przez NFZ.

W momencie nagłośnienia prośby od rodziców, do akcji charytatywnych przyłączyli się różni artyści, m.in. Michał Wiśniewski.

Skubas

Polski piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. Pochodzi z Lublina, tworzy muzykę alternatywną. Jako młody artysta zaczął swoją karierę w zespołach lubelskich na gitarze elektrycznej. W roku 2005 podjął naukę na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Swój debiut rozpoczął, nagrywając album ,,Wilczełyko”, który ukazał się 11 września 2012 r. Ten fantastyczny gitarzysta tworzył muzykę z różnymi artystami: Smolik, Novika, Envee, Kayah.

Muzyk zdobył 2 nominacje do Fryderyków 2013. Nominacje te otrzymał w następujących kategoriach: Debiut Roku i Utwór Roku, za piosenkę ,,Linoskoczek”.

Pomagajmy mądrze i pamiętajmy o tym, że wystarczy odrobina chęci, aby wesprzeć drugą osobę. Z pewnością wszyscy pragniemy tego, żeby każdy sam radził sobie w życiu. Lenka to podopieczna Fundacji Zdążyć z Pomocą. Każdy może sam dokonać wpłaty na jej konto: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 tytułem: 38207 Malatyńska Lena darowizna na pomoc i ochronę zdrowia. Oprócz tego zbiórkę prowadzi także zrzutka.pl

Udostępnij

Dodaj komentarz