Libiąż

Przeciw codziennej gonitwie i braku świątecznej atmosfery

Przeciw codziennej gonitwie i braku świątecznej atmosfery
Grudzień to miesiąc, w którym szczególnie jesteśmy zabiegani. Poza obowiązkami dnia codziennego dochodzą nam sprawy związane z organizacją świąt, przez co zapominamy, o co w tym wszystkim chodzi.

Naprzeciw temu wychodzi Agnieszka Siuda – Radna Miasta Libiąż wraz ze swoim pomysłem.

Agnieszka Siuda 3 grudnia napisała post na swoim fanpage na Facebooku, w którym to poinformowała o swoich przemyśleniach na temat tego, że przez tę codzienną gonitwę nie mamy możliwości, aby poczuć magię zbliżających się Świąt.

Stąd pojawił się jej pomysł na nakręcenie świątecznego klipu z udziałem mieszkańców gminy.

Otóż mój pomysł jest taki: nakręcimy świąteczny klip🎥. Będzie to nasze wspólne gminne dzieło, gdzie mieszkańcy uchwyceni zostaną w przygotowaniach świątecznych np. pieczeniu ciasteczek🍪, czy ubieraniu choinek🎄. Już niedługo dzieci (oczywiście tylko grzeczne) dostaną prezenty🎁, nakręćcie ten moment otwarcia prezentu, tej dziecięcej radości, a znajdzie ona miejsce w pierwszym, świątecznym, libiąskim teledysku. Zapraszam również Władze miasta, kolegów Radnych (gminnych, powiatowych, wojewódzkich), aby również przyłączyli się do tego pomysłu. Zapraszam szkoły, przedszkola, Stowarzyszenia, kluby, zakłady pracy- Wam tez z pewnością nie brakuje pomysłów jak się pokazać i również być częścią budowania świątecznego klimatu. Wychodzisz z psem na spacer, to ubierz czapkę Mikołaja🎅🏽 i nakręć kilku sekundowy filmik, a my już będziemy wiedzieć co z nim zrobić.

Tak napisał pani Agnieszka Siuda w swoim poście na faceboku

Jak wziąć udział w całej inicjatywie?

Wystarczy nagrać kilkusekundowy filmik w jakiś sposób związany ze świętami, może być też zdjęcie. Następnie należy przesłać przygotowane materiały na agnieszka@tssiuda.pl i czekać na rezultaty.

Co myślicie o tego typu inicjatywach? Weźmiecie udział?

Udostępnij

Dodaj komentarz