Czas wolnyImprezyPowiat chrzanowski

Fantastyczne podpowiedzi na sylwestra w domu.

Fantastyczne podpowiedzi na sylwestra w domu.
W tym roku wiele osób spędzi sylwestra w domu. Co zrobić, aby domówka nie była taka nudna?

Koronawirus zamknął niektórych z nas w domach. Nie mając możliwości wyjścia na imprezę, można sprawić, że ten dzień wcale nie będzie nudny. Wręcz przeciwnie. Propozycji jest naprawdę mnóstwo.

(fot. zamieszczona na stronie internetowej Partybox)

Oto garść podpowiedzi, na niezwykłą szampańską zabawę w domu

Po pierwsze warto zastanowić się nad menu. Kubki smakowe mogą być zaspokojone nawet prostymi daniami.

Drinki-samemu można również przygotować proste napoje alkoholowe, które zaskoczą wszystkich gości. Wariacje najpopularniejszych drinków, znajdują się w internecie. Wystarczy wyszukać te najciekawsze.

Wieczór gier -to świetna alternatywa na wspólną zabawę. Karty i planszówki zyskują popularność, nawet wśród dorosłych. To doskonały pomysł, który zbliża wszystkich.

SPA-jeśli spędzamy sylwestra w gronie swoich przyjaciół, warto zastanowić się nad zabiegami pielęgnacyjnymi: maseczka, manicure, farbowanie włosów. Te rzeczy śmiało możemy wykonać sami. Przeważnie brakuje nam czasu na odrobinę przyjemności. Wykorzystajmy ten dzień i zróbmy coś dla siebie.

Seans filmowy-największy portal filmowy Netflix ma w swojej ofercie wiele filmów. Na pewno ty i twoi goście wybierzecie jeden ulubiony. Oprócz tego telewizja pokazuje sylwester na żywo, gdzie swoje przeboje śpiewają największe polskie i zagraniczne gwiazdy. Nie każdy z nas posiada konto na Netflixie, w tym dniu bogaty program proponuje telewizja.

Sylwester to jedyna taka noc, którą można spędzić na różne sposoby. Zostanie w domu, nie oznacza katastrofy. Jest to świetna zabawa, spędzona w gronie najbliższych osób.

Udostępnij

Dodaj komentarz