Konkursy

Na naszym Facebooku wciąż trwa konkurs

Na naszym Facebooku wciąż trwa konkurs
Jeśli jeszcze nie widzieliście, to na naszym Fanpage na Facebook’u trwa konkurs, w którym wygrać można słodkości.

Konkurs, tak przed świętami?

Tak! Święta to czas radości, czas dla rodziny oraz czas, w którym możemy poświęcić się temu co lubimy.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć ten konkurs właśnie teraz, aby w tym, świątecznym zamieszaniu, znaleźć chwilę na spokojną aktywność.

Więc na czym polega konkurs i kto może wziąć w nim udział?

Nasz konkurs stworzony jest dla wszystkich, którzy nie skończyli 13 roku życia.

Polega na stworzeniu kartki świątecznej w dowolnej przez siebie formie i stylistyce. Nie istotne jest czy wykonana zostanie wyklejanka czy też projekt w programie graficznym, ważne, że projekt będzie należał do naszych najmłodszych.

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału jest również udostępnienie postu o konkursie na swojej tablicy na Facebooku oraz polubienie go.

Gdzie i do kiedy mogę złożyć pracę konkursowe?

Nasz konkurs odbywa się na naszym fanpage na Facebooku, do którego link znajdziecie tutaj, stąd też aby wziąć udział w konkursie należy wstawić zdjęcie swojej pracy konkursowej w komentarzu pod postem informującym o konkursie oraz podać swój wiek.

W przypadku dzieci nie posiadających Facebooka, rodzic może wstawić zdjęcie w ich imieniu, informując jak nazywa się dziecko oraz ile ma lat.

Prace konkursowe można wstawiać do 23 grudnia do północy. Po tym czasie prace nie będą brane pod uwagę.

Co można wygrać?

Idąc myślą, że święta to słodki czas, postanowiliśmy wręczyć zwycięzcą zestaw słodyczy plus małą niespodziankę, o której dowiedzą się wszyscy w momencie wręczenia nagród. Więc chyba warto wziąć udział?

(fot. Denny Müller)

Udostępnij

Dodaj komentarz