ChrzanówKultura

10-lecie zespołu EDER! Z tej okazji grupa zagra koncert w Chrzanowie

10-lecie zespołu EDER! Z tej okazji grupa zagra koncert w Chrzanowie
Grupa zagra 13 listopada 2021 roku o godz. 18:00 w sali teatralnej MOKSiR w Chrzanowie swój jubileuszowy koncert.

Zespół EDER to już teraz jeden z najdłużej nieprzerwanie działających grup na chrzanowskiej scenie muzycznej. Składająca się z 5-ciu chłopaków, Macieja Nowaka- wokalisty i gitarzysty, Kacpra Matusiaka- gitarzysty, Pawła Zająca-basisty, Konrada Ścierbura- odpowiedzialnego za instrumenty klawiszowe oraz Eryka Gruca- perkusity.

Zespół EDER w całej okazałości
(fot. fp EDER)

Jak chłopaki mówią o sobie

“EDER to generacja schyłku lat ’90. W naszych kompozycjach kotłują się myśli i emocje pokolenia wychowanego nad przepaścią pomiędzy światem analogowym i cyfrowym. Młodzieńczą naiwność dopełnia racjonalne spojrzenie na rzeczywistość, która z każdym dniem staje się coraz bardziej abstrakcyjna. Nasza muzyka od lat dojrzewa razem z nami.”

Zespół wypuścił takie utwory jak “Uciekać”, “Autostrada”, “Nowe miejsca”, “Moje Miasto”, “Tinder”, a z początkiem roku 2020 zespół wydał nowy singiel – SMOG, który doceniony przez Marka Niedźwieckiego trafił na antenę “Trójki” oraz propozycjach do Listy Przebojów tej rozgłośni gdzie utrzymał się przez 23 tygodnie z rzędu, ustanawiając tym samym rekord tego zestawienia. “.

Zespół EDER “SMOG”
(fot. Rytmy.pl)

Sam koncert zespołu EDER to nie wszystko

Po za wyjątkowym repertuarem, zespołu EDRR który jak wehikuł czasu pozwoli przebyć drogę od początków zespołu aż do chwili obecnej, uczestnicy wydarzenia będą mogli spodziewać się gości z zespołu Pal Azji oraz Projekt skandal. Ponadto podczas koncertu wolontariusze będą zbierali fundusze na chorego Maksa Tomale, który to cierpi na dziecięce porażenie mózgowe oraz padaczkę lekooporną.

Wydarzenie z całą pewnością będzie niepowtarzalne dlatego z warto zakupić bilet i przekonać się na własnej skórze.

Bilety na to kulturalne doznanie można zakupić w Informacji MOKSiR/kasie kina Sztuka oraz online.

Udostępnij

Dodaj komentarz